ÉleverLash

Produkt ÉleverLash – tu es belle! to najlepsza odżywka do rzęs dla wszystkich kobiet, które pragną spektakularnych efektów. Pomoże zapomnieć Ci o zabiegach przedłużania i zagęszczania rzęs. Przy regularnym stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta rzęsy będą maksymalnie długie, ekstremalnie grube i spektakularnie piękne.

Co wyróżnia odżywkę ÉleverLash – tu es belle!?

Stosowanie tej najlepszej odżywki do rzęs można zacząć nawet po zabiegu wydłużania lub zagęszczania rzęs oraz przy makijażu permanentnym.

Najlepsza odżywka do rzęs ÉleverLash – tu es belle! posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności, co oznacza, że jest produktem całkowicie nieszkodliwym i można stosować go w okolicy oczu – skład został poddany restrykcyjnym badaniom i kontrolą, które potwierdziły jego najwyższą jakość.

Pierwsze efekty najlepszej odżywki do rzęs ÉleverLash – tu es belle! zauważalne są już po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Gdy uda nam się osiągnąć wymarzony wygląd naszych rzęs odżywkę wystarczy stosować tylko dwa razy w tygodniu dla jego utrwalenia, jedno opakowanie wystarcza na 3 do 6 miesięcy w zależności od etapu kuracji.

Aplikacja odżywki jest bardzo prosta – najlepiej robić to wieczorem, po demakijażu. Wystarczy nanieść odżywkę ponad górną linią rzęs i poczekać aż się wchłonie.