Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair to nowa, pyszna forma dbania o włosy. Jest świetną alternatywą dla osób, które nie lubią łykać tabletek lub nie mają czasu na pracochłonne wcierki i odżywki. Pomarańczowe żelki w kształcie misiów mają zachęcający smak i kompleksowo dbają o pielęgnację włosa.

Co kryją w sobie pomarańczowe misie Jelly Bear Hair?

Żelki zawierają aż 12 składników odżywczych, dzięki którym włosy stają się zdrowe, lśniące i odżywione. Są to: biotyna, niacyna, witamina E, cynk, selen, tiamina, witamina B6, kwas pantotenowy, kwas foliowy, witamina B12, mangan, witamina A.

Specjalna kompozycja składników w dużych, lecz bezpiecznych dawkach, dba o ochronę włosa i skóry, a także o ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Odbudowuje włosy zniszczone stylizacją, koloryzacją lub problemami hormonalnymi. Produkt Jelly Bear Hair jest przeznaczony dla wszystkich osób dorosłych, którym zależy na pięknej, naturalnie odżywionej fryzurze. W jednym opakowaniu mieści się 60 żelków, przeznaczonych na 30 dni stosowania. Zalecana dawka to 2 żelki, które należy dobrze pogryźć przed połknięciem. Nie należy przekraczać dawki dziennej.

 

Jelly Bear Hair – smaczne żelki na piękne włosy

Jelly Bear Hair to suplement diety w formie żelek. Jest to produkt przeznaczony dla osób, które pragną kompleksowo zregenerować włosy. Podstawą jego efektywnego działania jest biotyna. Można w nim znaleźć szereg witamin i minerałów, które wzmacniają oraz chronią włosy. Mowa tutaj o m.in. witaminie A i E, cynku, selenie, czy też miedzi. Regularna suplementacja pozwala osiągnąć pożądane rezultaty w relatywnie krótkim czasie. Użytkownicy chwalą ten produkt nie tylko za rewelacyjne działanie, ale również wygodną formę aplikacji. Żelki w kształcie misiów prezentują się uroczo, a dodatkowo są przepyszne.
Biotyna, czyli najważniejszy składnik Jelly Bear Hair wzmacnia macierz włosa, dzięki czemu staje się on mocniejszy na całej długości. Włosy stają się sprężyste i lepiej się układają. Są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto są one wygładzone i lśniące. Biotyna na włosy działa niczym budulec. Nawet mocno wyniszczone włosy staną się odżywione. Produkt jest polecany również osobom, które mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Należy także wspomnieć, że pozytywnie oddziałuje on na skórę głowy m.in. zmniejsza łupież oraz łojotok.