Locerin

Locerin to suplement diety przeznaczony dla kobiet chcących wspierać zdrowie i wzrost swoich włosów. Specjalnie opracowana kompozycja 16 składników aktywnych zawiera wyłącznie naturalne komponenty wysokiej jakości. Wśród nich znajdują się m.in.:

skrzyp polny, miedź, lucerna siewna, bambus zwyczajny, pokrzywa zwyczajna, kompleks witamin i minerałów odżywiających włosy i pomagających w zachowaniu ich kondycji.

Formuła Locerin gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo – pod wpływem regularnego przyjmowania produktu włosy stają się mocniejsze, grubsze i bardziej błyszczące. Locerin wyraźnie wspiera wzrost włosów i działa na nie wzmacniająco. Dzięki działaniu od wewnątrz, wpływa na ich zdrowie i strukturę, dzięki czemu wyglądają pięknie. Kapsułki zapobiegają wypadaniu włosów, co widocznie przekłada się na zwiększenie ich objętości.

Skuteczność preparatu jest potwierdzona przez badania. Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku tygodniach stosowania. Locerin dostępny jest w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. Zaleca się spożywanie 2 kapsułek dziennie, najlepiej pół godziny przed posiłkiem.