Metadrol

Metadrol to tabletki na masę, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kulturystów. Są one tak często wybierane przede wszystkim przez swoją dużą skuteczność, potwierdzoną także badaniami, a za którą odpowiada między innymi unikatowy skład. Warto zapoznać się za pełnym opisem tego suplementu i zakupić go na stronie producenta w bardzo korzystnej cenie.

Metadrol polecany jest zarówno osobom bardziej doświadczonym, jak o początkującym budowniczym masy mięśniowej. Jest to środek bezpieczny dla organizmu, który przede wszystkim zwiększa jego wytrzymałość podczas treningu, a także wpływa korzystnie na ogólną witalność.

Efekty działania tego suplementu można zauważyć po zaledwie dwóch tygodniach od rozpoczęcia stosowania. Pomaga on skutecznie spalać tkankę tłuszczową. Choć skład całościowy nie jest znany i chroniony przez producenta, wiemy na pewno, że jednym ze składników jest związek anaboliczny HGRX-3, odpowiedzialny między innymi za utrzymanie hormonu wzrostu na odpowiednio wysokim poziomie.