Miralash

Odżywka do rzęs Miralash to numer jeden w rankingach „Najlepsze odżywki do rzęs” od dłuższego czasu. Przyspiesza ona porost nowych rzęs i wzmacnia te, które już wyrosły – idealnie sprawdzi się dla wszystkich kobiet, które uważają swoje rzęsy za zbyt krótkie, łamliwe i cienkie. Ta najlepsza odżywka do rzęs pomoże osiągnąć naprawdę oszałamiające rezultaty.

Co wyróżnia odżywkę Miralash?

Formuła najlepszej odżywki do rzęs Miralash została opracowana przez sztab profesjonalistów, przy współpracy z dermatologami i alergologami. Wszystkie przeprowadzone badania potwierdziły wysoką skuteczność preparatu, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Skład został wzbogacony między innymi o wyciąg z żeń-szenia oraz pokrzywy zwyczajnej, które dodatkowo mają chronić okolice oczu

Pierwsze efekty stosowania widoczne są już nawet po dwóch tygodniach. Po 3 miesiącach blisko 100% użytkowniczek potwierdza, że Miralash to najlepsza odżywka do rzęs.

Dzięki wygodnemu aplikatorowi nakładanie odżywki jest bardzo proste, wystarczy dokładnie oczyścić okolice oczu z resztek makijażu, czy kremu a następnie nałożyć odżywkę u nasady rzęs górnej powieki.