Profolan

Wypadanie włosów to poważny problem natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Bez względu na przyczyny, nadmierne wypadanie włosów wymaga podjęcia zdecydowanych działań w celu zapobiegania całkowitemu wyłysieniu. Spośród ogromnej ilości dostępnych na rynku tabletek na wypadanie włosów, na szczególną uwagę zasługuje Profolan. Ten unikatowy środek na wypadanie włosów zawiera szereg naturalnych substancji, które w bezpieczny sposób wzmacniają mieszki włosowe, pobudzają wzrost włosów oraz ograniczają ich wypadanie. Profolan dedykowany jest przede wszystkim mężczyznom dotkniętym łysieniem androgenowym, ale nie tylko – wzmacnia włosy także w łysieniu plackowatym, łojotokowym czy towarzyszącym niedoborom witaminowym.

Profolan zawiera najskuteczniejsze zioła na wypadanie włosów – pokrzywę i skrzyp, cysteinę oraz szereg witamin i minerałów. Składniki te odbudowują macierz włosa oraz poprawiają ukrwienie skóry głowy i odżywiają mieszki włosowe. Dzięki temu mocno zakotwiczają włos w skórze. Neutralizując działanie dihydrotestosteronu DHT, wywołującego bardzo niekorzystny wpływ na włosy, Profolan stanowi skuteczny sposób na wypadające włosy. DHT powoduje bowiem zanik mieszków włosowych i spowalnia wzrost włosów, a Profolan minimalizuje te niekorzystne zmiany.

W badaniach klinicznych skuteczność Profolanu potwierdziło 9 na 10 mężczyzn dotkniętych łysieniem. To naprawdę imponujący wynik, nieosiągalny dla większości tego typu preparatów. Już po 3 miesiącach regularnego stosowania Profolanu wypadanie włosów jest zahamowane, a ich wzrost zintensyfikowany.