Tabletki na powiększanie biustu

Pełny i krągły biust to symbol kobiecości. Jeśli nie jesteś jego posiadaczką – nic straconego! Teraz możesz powiększyć biust bez obaw o inwazyjne zabiegi operacyjne i koszt powiększania biustu. Dostępne są innowacyjne preparaty powiększające biust, które bezboleśnie i bezpiecznie nadają biustowi objętości i jędrności. Piękny biust to marzenie każdej kobiety i obiekt westchnień mężczyzn. Jeszcze niedawno jedyną alternatywą powiększenia biustu była inwazyjna, bolesna i droga operacja wszczepienia implantów. Teraz dzięki pracy kosmetologów, lekarzy i farmaceutów dostępne są skuteczne tabletki na powiększanie biustu.

ProBreast Plus

Niewielki czy mało jędrny biust spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Wiele pań nie decyduje się jednak na drogie i inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Idealnym dla nich rozwiązaniem jest preparat ProBreast Plus, który zapewnia kompleksową pielęgnację okolic biustu.

ProBreast Plus to tabletki na powiększanie biustu, które oddziałują zarówno na kondycję skóry biustu, jak i objętość tkanki gruczołowej. Efekt? Pełny i jędrny biust, który zmienia się dzień po dniu zyskując na wielkości i jędrności. W skład suplementu ProBreast Plus wchodzi m. in wyciąg z kozieradki, kopru włoskiego i chmielu, a także L – tyrozyna, kmin rzymski i izoflawonoidy sojowe. To najskuteczniejsze znane obecnie substancje oddziałujące na biust. Uzupełnieniem kuracji suplementami jest preparat na biust ProBreast Plus Cream, który doskonale wzmacnia efekt stosowania tabletek na piersi, co daje ostatecznie spektakularny efekt pełnego i dużego biustu. Codzienna aplikacja kremu na biust oraz suplementacja tabletek w ciągu dwóch miesięcy może powiększyć biust nawet dwa rozmiary. I to bez żadnych skutków ubocznych.

Breast Fast

Zdecydowana większość kobiet marzy o pełnym i jędrnym biuście. Biorąc pod uwagę operacyjne powiększanie piersi cena i ryzyko powikłań mogą skutecznie zniechęcić. Istnieje jednak ciekawa alternatywa dla implantów piersi – to naturalne powiększanie biustu tabletkami Breast Fast.

Breast Fast to bezpieczne powiększanie biustu na drodze suplementacji składników, które oddziałują bezpośrednio na piersi, zauważalnie poprawiając ich wygląd. W niepamięć odejdzie zatem niewielki, nieatrakcyjny i mało jędrny biust. Zyskasz natomiast taką wielkość i jędrność biustu, która zaskoczy Ciebie i przyciągnie wzrok mężczyzn. Jak to działa? Preparat Breast Fast oddziałuje na skórę i tkankę podskórną biustu, wpływając na jędrność biustu i jego objętość. Wygładza i uelastycznia skórę, zwiększa wrażliwość piersi na bodźce erotyczne oraz łagodzi dolegliwości miesiączkowe. Dzięki temu dodaje pewności siebie i czyni kobietę atrakcyjną w jej własnych oczach, ale także w oczach mężczyzn. Całkowicie naturalny i bezpieczny skład nie ingeruje w stan zdrowie i nie wywołuje żadnych działań niepożądanych.

Tabletki na powiększanie piersi

Biust od tysiącleci jest najważniejszym atrybutem kobiecości. Najczęściej pożądany jest duży i pełny biust, choć oczywiście nie brakuje zwolenników niewielkich piersi. Bez względu na rozmiar, atrakcyjne piersi to te kształtne i jędrne. Aby zadbać o atrakcyjny wygląd biustu, warto skoncentrować się na nadaniu biustowi pełnego kształtu. Jakie metody powiększania biustu są obecnie dostępne?

Inwazyjne metody powiększania biustu

Za najskuteczniejszą metodę powiększania biustu uznawane jest wszczepienie implantów. Rzeczywiście – jest to trwała metoda powiększania biustu. Jednak metoda ta ma kilka zasadniczych wad. Dla wielu kobiet największą z nich jest koszt powiększania piersi tą metodą, sięgający kilkunastu tysięcy złotych. Bardzo często jest to bariera nie do przekroczenia. Ponadto operacyjne powiększanie biustu to zabieg inwazyjny, wymagający wykonania znieczulenia ogólnego oraz nienagannego stanu zdrowia. Także możliwe komplikacje po zabiegu – przemieszczenie implantu, deformacje piersi czy zakażenia, skutecznie zniechęcają wiele kobiet do takiego rozwiązania.

Nieco mniej inwazyjną metodą jest powiększanie biustu kwasem hialuronowym czy własnym tłuszczem. Tego typu zabiegi polegają na wstrzyknięciu w tkankę gruczołu piersiowego preparatu z kwasem hialuronowym lub pobranej od pacjentki tkanki tłuszczowej. Te metody powiększania piersi wymagają znieczulenia miejscowego i nie są tak obciążające dla organizmu jak operacyjne powiększanie biustu. Są jednak stosunkowo drogie, a efekt jest czasowy i utrzymuje się do dwóch lat. Rozważając metody na powiększenie biustu cena oraz inwazyjność zabiegu mogą być decydujące. Dla kobiet obdarzonych niewielkim biustem, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, dedykowana jest dużo bardziej bezpieczna metoda powiększania piersi – tabletki na powiększenie piersi lub skuteczny krem na powiększanie biustu.

Naturalne powiększanie biustu

Biorąc pod uwagę, ile kosztuje powiększanie biustu inwazyjnymi metodami, znacznie tańsze okazuje się być powiększanie piersi tabletkami. Stosowanie suplementów lub kosmetyków to bezpieczne powiększanie biustu, które może przynieść naprawdę zadowalające efekty. Podstawą oddziaływania tego typu preparatów na biust jest zwiększenie objętości biustu na drodze usprawnienia mikrokrążenia krwi, co powoduje lepsze utlenienie i odżywienie tkanek. Kolejnym aspektem działania jest zwiększenie gęstości skóry i jej ujędrnienie, co optycznie modeluje i powiększa biust. I wreszcie – na drodze oddziaływania na receptory estrogenowe, zlokalizowane w obrębie biustu, tabletki powiększające biust sprzyjają zwiększeniu objętości tkanki gruczołowej.

Tabletki na powiększanie piersi wpływają na stan skóry, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych oraz zapobiegając jej osłabieniu i wiotczeniu. Efektem jest skóra mocna i napięta, a zatem lepiej podtrzymująca biust. Taki naturalny „gorset” dla biustu tworzą także mięśnie klatki piersiowej, nie zaszkodzi zatem poświęcić kilku minut dziennie na ćwiczenia wzmacniające biust. Za korzystny wpływ na skórę odpowiadają następujące składniki tabletek powiększających biust:

 • kolagen
 • koenzym Q10
 • witaminy A i E
 • nienasycone kwasy tłuszczowe
 • kwas hialuronowy

Kofeina czy guarana stymulują krążenie krwi, co na drodze lepszego odżywienia tkanek biustu powoduje jego ujędrnienie i powiększenie. Jednak najważniejszymi składnikami tabletek na biust są substancje roślinne zwane fitoestrogenami. Naśladują one działanie naturalnych estrogenów – żeńskich hormonów płciowych. Estrogeny warunkują rozwój trzeciorzędowych cech płciowych, w tym rozwój biustu. Dlatego też tkanka gruczołowa piersi, tak bardzo podatna na działanie estrogenów, zawiera duże ilości receptorów estrogenowych. Roślinne fitoestrogeny oddziałują na te receptory, gwarantując pobudzenie tkanek biustu i ich wzrost. Najważniejsza jest bardzo duża skuteczność fitoestrogenów z jednoczesnym ich bezpieczeństwem. Nie wywołują one żadnych niepożądanych efektów, wykazując jedynie fizjologiczne oddziaływanie na receptory estrogenowe. Źródłami estrogenów w tabletkach na biust są m. in.:

 • soja
 • nasiona kopru
 • jagoda Saw Palmetto
 • chmiel
 • trawa owsa
 • kozieradka
 • dzięgiel chiński

Kosmetyki powiększające biust – czy działają?

Poza tabletkami powiększającymi biust, skutecznym uzupełnieniem terapii jest krem na powiększanie piersi. Zasada jego działania jest podobna do tabletek. Mamy zatem substancje stymulujące krążenie krwi, składniki odżywiające i wzmacniające skórę, a także fitoestrogeny. Efektem stosowania kosmetyków powiększających biust jest ujędrnienie i efekt push – up. A masaż wykonywany podczas aplikacji preparatu dodatkowo ujędrnia skórę oraz zwiększa przenikanie skalników aktywnych w głąb skóry. Uzupełnieniem takiej pielęgnacji mogą być ponadto zimne natryski. Naprzemienny ciepły i zimny prysznic doskonale ujędrnia skórę i nasila działanie kremu czy tabletek. Zaś gorące kąpiele niekorzystnie wpływają na kondycję biustu, należy ich zatem unikać, podobnie jak intensywnego opalania.

Tabletki na powiększanie biustu Opinie

 • Breast Fast powiększył mój biust o jeden rozmiar! Dla mnie to bardzo zadowalający efekt – z małego A na spore B! Teraz i ja, i mój chłopak cieszymy się moim nowym biustem.
 • Zawsze miałam małe piersi i kompleksy z tego powodu. A teraz mam powód do dumy – piersi większe o dwa rozmiary i nowe życie bez kompleksów.
 • Breast Fast powiększył mój biust w niewielkim stopniu, ale za to zauważalnie go ujędrnił. I to wystarczyło, żeby mój dekolt zaczął wyglądać bardzo kusząco.
 • Po urodzeniu syna i karmieniu go piersią przez ponad rok, mój biust stał się mniejszy i mało atrakcyjny. Dzięki tabletkom Breast Fast już po trzech miesiącach piersi powróciły do formy sprzed ciąży.
 • Po menopauzie mój biust znacznie stracił na wyglądzie. Teraz zażywam tabletki Breast Fast i moje piersi odzyskały dawny kształt i wielkość. A ja znów czuję się kobieco.
 • Nigdy nie wierzyłam w skuteczność tabletek powiększających biust. Gdy u koleżanki zauważyłam znacznie powiększony biust, poradziła mi ProBreast Plus. Teraz to mnie pytają, skąd taka zmiana – dwa rozmiary więcej!
 • ProBreast Plus stosuję od dwóch miesięcy. Zarówno krem jak i tabletki ujędrniły mój biust i powiększyły go. Już nie potrzebuję stanika push – up.
 • Po ciągłym chudnięciu i przybieraniu na wadze piersi stały się obwisłe. ProBreast Plus ujędrnił skórę tak, że biust wydaje się być większy i pełniejszy. A po obwisłym biuście – ani śladu.
 • Piersi w rozmiarze A były moim największym utrapieniem! A teraz jestem dumną posiadaczką mieseczki B – tylko dzięki ProBreast Plus i trzymiesięcznej terapii.
 • Mój chłopak zawsze oglądał się za dziewczynami z dużym biustem, a ja mając mały biust wpadłam w kompleksy. Teraz mam biust większy o dwa rozmiary i dzięki ProBreast Plus chłopak świata poza mną nie widzi!