Testolan

Testolan to odżywka na mase, która cieszy się bardzo dużą popularnością i zaufaniem wśród sportowców. Jej skuteczność potwierdza między innymi stale rosnące grono odbiorców, a także wyjątkowo pozytywne opinie, które znaleźć można w Internecie.

Te tabletki na masę nie tylko zwiększają ogólną witalność i powodują przyrost mięśni, ale także mają doskonały wpływ na poziom testosteronu w organizmie. Dodatkowo zwiększają także libido, powodując jednocześnie większy popęd i sprawność seksualną.

Testolan został stworzony w Stanach Zjednoczonych ze najlepiej dobranych, szczególnych składników. Przede wszystkim znajdziemy tu kozieradkę, która wpływa Ga poziom testosteronu oraz kwas D-asparaginowy. Poza tym korzeń żeń-szenia koreańskiego odpowiada w tej mieszance za siłę mięśni, a buzdyganek naziemny jest odpowiedzialny za zwiększenie sprawności seksualnej. Do pozostałych składników należą: korzeń maca, witania ospała, nasiona granatu, pieprz czarny, a także różne witaminy i mikroelementy, niezbędne do bezpiecznej i zdrowej pracy nad masą mięśniową.